Za Dianou do SuperZoo Čestlice

mia7

Když Dianu Kobzanovou po úmrtí její milované bulteriérky Mii napadlo vyrobit plátěné tašky s její podobiznou, ani ve snu by jí nenapadlo, že její nápad bude mít takový ohlas. Prvních šest set kusů se prodalo během neuvěřitelných devadesáti minut. I proto se Kobzanová rozhodla nechat vyrobit dalších osm set kusů, které již 10. srpna od 17. hodin bude osobně prodávat v prostorách SuperZoo Čestlice.

image4

„Vůbec jsem nečekala, že budou mát tašky takový úspěch. Všem děkuji a slibuji, že budou další. Něco takového dělám úplně poprvé a trošku jsem se bála, že budeme tašky rozdávat zadarmo k Vánocům. Lidi jsou skvělí,“ svěřila se Kobzanová, která se rozhodla jít svým fanouškům příkladem. I proto se rozhodla, bude tašky osobně prodávat.

„To je to nejměnší, co můžu pro tu věc udělat. Tentokrát jsme se s Denisou Jurtin a Anetou Parris z Nadačního fondu NEJEN SRDCEM rozhodly, že peníze rovným dílem přerozdělíme mezi Psí útulek u Šmudliny Tachov, organizaci Srdeční záležitosti, která se stará o opuštěné a týrané pejsky a organizaci Šance zvířatům,“ svěřila se Diana.

IMG_0414

Stejně jako předešlé tašky, i nové kusy stojí 199 korun kus a po odečtení nákladů na výrobu tašky a DPH zbyde necelých 128 korun, které poputují na účet Nadačního fondu NEJEN SRDCEM, která je rovným dílem přerozdělí již zmíněným organizacím.

mia7

Příběh Diany a její Mii si můžete přečíst tady. A krátkou procházku si třeba taky uděláte, ty tašky vypadají opravdu skvěle :-)

Zdroj foto: archiv Diany Kobzanové