Velká letní soutěž o let balonem

balon

Mlékárna Valašské Meziříčí a společnost Josef Manner spolupracují od roku 2015 a dále propojují své aktivity. V letošním roce obě firmy spolupráci rozšířily o vzájemné reklamy na výrobcích, společném polepu autobusu, ochutnávkách a nyní pro své zákazníky připravily Velkou letní soutěž o lety balónem a další zajímavé letní ceny. Soutěž probíhá na facebooku společnosti Manner do konce srpna. Zákazníci jsou na ni upozorněni upoutávkou na produktech Manner Müsli a Bílém jogurtu z Valašska. Akce je další fází vzájemné spolupráce obou firem, která je zákazníky velice pozitivně vnímána, a to pro kvalitu výrobků každé z firem.

Bily Jogurt 150g + Mamer Soutez

„Vzájemná spolupráce se společností Manner nás těší. Naše výrobky a výrobky společnosti Manner se opět vzájemně propojují. Dnes již mají naši zákazníci možnost zakoupit si Kefírové mléko s reklamou na Manner Müsli a Manner Müsli s doporučením na Bílý jogurt z Valašska,“ uvádí ing. Radka Benešová, Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Prostřednictvím upoutávky na dalším z výrobků, Bílém jogurtu z Valašska, jsme připravili pro zákazníky společností Mlékárna Valašské Meziříčí a Josef Manner and Comp. soutěž o zajímavé ceny. Spolupráce s rakouskou společností Manner se nám jeví jako velmi úspěšná a rádi v ní budeme i nadále pokračovat,“ dodává Radka Benešová.

IMG_7218

Podstatou soutěže je zakoupení Bílého jogurtu z Valašska od Mlékárny Valašské Meziříčí se soutěžním kódem, který následně zákazník zadá na Facebooku Manner CZ SK včetně jména, příjmení a emailové adresy. Soutěž probíhá do 31.8.2017. Každý měsíc budou zveřejněni výherci dílčích cen, cestovních tašek či osušek, a na konci soutěže pak výherci svačinových boxů a výherci letů balonem. Pro případ výhry je nutné uchovat si víčko jogurtu a nákupní lístek.

Tak držíme pěsti i tulákům a prosíme o fotografie, až poletíte balónem :-)

Zdroj foto: Manner, Mlékárna Valaššské Meziříčí a redakce Touláme se