Největší rekreační areál najdete u Miletína

Borek_8

Rekreační areál Borek u Miletína patří k největším v regionu a svojí kapacitou cca 200 lůžek může nabídnout ubytování nejenom pro školní výlety, adaptační kurzy, sportovní setkání, ale především pro dětské tábory. Svým členěním skvěle vyhovuje pořádání táborů. Je tady hlavní budova, klubovny, diskotéka, srubové chatky. K dispozici je velkokapacitní kuchyně s možností produkce až 250 jídel. Várnice pro zajištění pitného režimu je samozřejmostí, je tu několik grilů na dřevěné uhlí, elektrických grilů a mnoho dalšího vybavení.

Borek_11

V posledních letech prošel celý areál rekonstrukcí, kterou chtěl správce objektu vyjít vstříc požadavkům klientů, takže jsou tu například nové sprchy, plastová okna, vlajkové stožáry, nebo venkovní pergola. Vzhledem k tomu, že tady sami pořádají vlastní dětské tábory, moc dobře vědí, co táborníci potřebují a co je pro ně nejdůležitější.

Borek_6

Zarezervovat si můžete celý areál i jen jednu chatku
Na Borku jsou vítáni pořadatelé letních dětských táborů, škol v přírodě, rekondičních pobytů, sportovních akcí či rodinných setkán, ale třeba i firemních školení, seminářů nebo víkendových výjezdních zasedání. K dispozici mají vždy celý areál. Sezóna na Borku probíhá od dubna do poloviny září.

Borek_12

V případě zájmu nebo dotazů se s důvěrou obraťte na [email protected] nebo na tel. 602 831 722.
Kompletní a podrobné informace najdete na webových stránkách.

Děkujeme za prima tip a posíláme ho tulákům k úvaze, pokud by ještě nevěděli, kde stráví dovolenou :-)