Letní minifestival pro celou rodinu v Novém Městě nad Metují

Nové Město nad Metují

Jazz k létu patří a pro spojení s výletem na zámek je úplně ideální. Jazzová kapela Prime Time Voice nám poslala zajímavou pozvánku a fotografie:

Srdečně zveme všechny hudební příznivce na dvě zámecké akce – jednu festivalovou, druhou happeningovou. Ta bližší, festivalová, bude už v sobotu 24. 6. na zámku v Novém Městě nad Metují. Vystoupíme v rámci celodenního festivalu „U nás na zámku“.

Dája_2

Pořadatelé tento festival, který se koná v areálu zámku rodiny Bartoň-Dobenín, charakterizují jako Letní minifestival pro celou rodinu. Jde o oslavu ukončení školního roku a především přivítání letních prázdnin. Čeká vás skvělá muzika, originální divadelní představení či benefiční dražba piknikových košů. V zahradách bude probíhat řemeslný trh, letní atmosféru umocní francouzský petanque a švédský kubb. Proběhne degustace vín, k dispozici bude občerstvení a možnost užít si v zahradě piknik.

Dája_1

Tak přijďte přivítat prázdniny ve velkém stylu! Je to už 7. ročník jednodenního festivalu, večer vždy každoročně bíhá koncert. A letos tady vystoupíme my –  jazzová kapela Prime Time Voice, ve složení Dája Šimíčková – soprán, Taťána Roskovcová – mezzosoprán, Marta Marinová – alt, Jiří Kovář – kytara, Jaroslav Šimíček – kontrabas , Jan Dvořák – bicí.
Koncert začíná v 19.00 hodin.

Dája_3

A zhruba v polovině srpna proběhne již zmíněné netradiční happeningové vystoupení vokálního tria kapely Prime Time Voice na zámku Konopiště. Přesný termín ještě není potvrzen, ale dozvíte se ho včas.

Tak co, tuláci, půjdeme se podívat?

Úvodní foto: Zámek Nové Město nad Metují