Vydejte se na nevšední prohlídku Litoměřic

litommm

Litoměřicích si nyní můžete vyzkoušet mobilní aplikaci GEOFUN, která je ke stažení zdarma. Zapotřebí je pouze chytrý telefon, chuť si hrát a poznávat. Odměnou jsou zážitky a řada zajímavých, málo známých informací o slavném českém básníkovi Karlu Hynku Máchovi, který se stal virtuálním průvodcem hrou.

Společně s Máchou se vydáte na Vikárku, kde básník žil a tvořil, na Dómský pahorek, na jezuitskou kolej, náměstí a na vyhlídkovou věž Kalich. Zavítáte i do hradu za vínem, protože největší český romantik byl velký milovník vín. I díky němu došel pěšky až do Benátek, jak vám ostatně sám prozradí. Věděli jste, že Mácha původně nebyl Karel, ale Ignác? Víte, že se v Litoměřicích popral s katem? Zkrátka nuda to nebude!

Prvních padesát hráčů, kteří hru kompletně dohrají až do konce, obdrží barevnou publikaci nejkrásnějších míst královského města Litoměřice. Vyzvednout si ji můžete v infocentru v podloubí radnice, případně v recepci hradu.

Další užitečné informace jsou na webu www.geofun.cz, kde se můžete zapojit i do mnoha dalších soutěží o věcné ceny, například – zájezd do Vídně, noc ve čtyřhvězdičkovém hotelu, víkend na hradu, hraje se i o sudy piva či luxusní wellness. Aplikaci lze vyzkoušet i z pohodlí vašeho domova, a to díky hře „Ochutnávka GEOFUNu“.

Jak lze GEOFUN vyzkoušet v Litoměřicích? Prvním krokem po instalaci a rychlé registraci, je že se ve výčtu her objeví hra pojmenovaná např. „Máchovy Litoměřice“, tu si musíte stáhnout do svého chytrého telefonu. Od této chvíle již není nutné mít internetové připojení, stačí přijít se zapnutou aplikací ke startu hry, tedy k domu Na Vikárce. Zde aplikace na základě vašich GPS souřadnic poznáte, že jste na správném místě a hra může začít.

www.geofun.cz, foto: CCR Litoměřice