Přijďte se na Černý Most líbat a poslechnout si muziku

láska

První máj je lásky čas. O pravdivosti tohoto moudra se budete moci přesvědčit 1. květnaCentru Černý Most. A navíc se u toho parádně pobavíte.

Právě tento den totiž proběhne pokus o zápis do české knihy rekordů v počtu nejvíce líbajících se párů v jeden okamžik. Vstup je zdarma, jen se musíte před 13. hodinou zaregistrovat. Právě v jednu totiž všechno vypukne. A navíc k tomu ještě dostanete cukrovou vatu.

Ovšem to nebude ani zdaleka jediný program tohoto dne na „Čerňáku“. Akce je totiž spojena s oficiálním zahájením vysílání nového Rádia Cool. A u toho samozřejmě nemůže chybět ani nějaká ta živá muzika. Těšit se můžete na účastníka aktuální řady Tvoje tvář má známý hlas Milana Peroutku. Ten pokřtí nové rádio a zároveň si pro své fanoušky přichystal i autogramiádu.

Vystoupí i oblíbená kapela Eddie Stoilow, které je poslední dobou všude plno. Tentokrát se můžete těšit na speciální koncert v podobě akustického dua. Těšit se můžete i na pop punkovou skupinku z Prahy Covers for Lovers. Ti už se na hudební scéně rovněž pohybují nějaký ten pátek, ale přesto stále mají spoustu energie.

Vedle toho nebude chybět ani bohatý program pro děti, malování na obličej a další zábavy.

Takže nezapomeňte. Prvního května se můžete přijít zadarmo pobavit do Centra Černý Most, pokořit český rekord, poslechnout si dobrou muziku nebo jen zabavit vaše ratolesti.

Akci pořádá Centrum Černý Most, Bonaccione a Rádio Cool.

Soutěž v líbání

A my děkujeme za pozvánku!