Cargo Gallery připlouvá zpět na Náplavku

cargo_3

Loď Cargo Gallery se v dubnu vrací na pražskou Náplavku a s sebou přiváží skutečnou hudební lahůdku. Letošní sezonu zahájí spojení hned tří velkých hudebních jmen – Dan Bárta, En.DRU a JeN HOVORKA.

Last minute vstupenky za 100 Kč a k tomu bonusový voucher na drink ve stejné hodnotě nabízí www.objevtevicemuziky.cz.

Dan Bárta, který je znám z projektů jako Alice, J.A.R., Sexy Dancers nebo Illustratosphere, se vloni podle Akademie populární hudby stal Zpěvákem čtvrtstoletí. O jeho talentu se přesvědčí návštěvníci v nejstylovějším pražském lodním klubu Cargo Gallery ve středu 19. dubna ve 20 hodin, kde vystoupí po boku špičkového beatboxera En.DRUa a multiinstrumentalisty JeN HOVORKY.

CArgo_1

Ve zvukových stopách kráčí En.DRU od dětství. Už jako malý kluk stále vydával zvuky a tóny v rytmických sekvencích. Netrvalo dlouho a vyrostl z něho ryzí hudební improvizátor, prvotřídní beatboxer a majitel mnoha hudebních ocenění jako Vicemistr světa v loopingu či několikanásobný mistr ČR v beatboxu. Cargo Gallery zažilo spojení En.DRUa s Danem Bártou a také společné vystoupení En.DRUa s JeN HOVORKOU. Teď poprvé tu budou všichni tři najednou! A až tenhle hudební fičák skončí, přiřítí se na podium DJ Mardoša. Živelné sety baskytaristy a zákládajícího člena kultovní skupiny Tata Bojs provedou afterparty trvající do pozdních nočních hodin.

Cargo_2

Akční vstupenky za 100 Kč včetně voucheru na drink ve stejné hodnotě nabízí portál Objevte více muziky do 19. dubna do 12 hodin, anebo do vyprodání zásob.

Web celoročně nabízí cenově zvýhodněné vstupenky na skvělé kulturní akce v rámci celé ČR. Aktuální nabídku vstupenek a další informace o akcích najdete na webu Objevte více muziky.