Pozvánka na 61. Minervu

vystava17p61_letakb

Víte, že 3. březen byl vyhlášen Dnem divoké přírody? Proto i 61. Minerva – VÝSTAVA ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU, která se uskuteční 4. – 5. 3. 2017 v Michnově paláci na Malé Straně, se ponese právě ve znamení divoké přírody, ze které jsme se všichni zrodili, a proto si všichni v sobě uchováváme její nespoutanost, divokost, sílu i krásu. A co zajímavého můžete na této legendární výstavě zažít?

Stromové esence Platbos
Les Platbos v jižním cípu Afriky je velkou botanickou záhadou. Roste v něm 13 druhů vzácných dřevin, které nikde jinde na světě nenajdeme pohromadě. Mnohé z nich jsou staré více než 1000 let a společně vytvářejí neobyčejně silné, stabilní a harmonické energetické pole. A právě tuto energii můžete prožít na vlastní kůži prostřednictvím esencí ze starověkých stromů lesa Platbos.

Byliny nejen z pralesa
Amazonský prales, velehory Himaláje, Sibiř – všechny tyto oblasti disponují nenarušenou divokou přírodou, v jejímž nitru rostou léčivé rostliny s mimořádným ozdravným potenciálem. V kterých případech bychom jim měli dát přednost před bylinami z našich luhů a hájů? A jak s jejich pomocí získat ztracenou vitalitu, podpořit imunitu či sexuální výkonnost?

Šamanské rituály
V divokých koutech světa, ať už jde o Peru, Mexiko, Sibiř či Mongolsko, je stále živá šamanská tradice, která tamní obyvatele propojuje s přírodou i duchovními světy, které nás přesahují. Proč je ale šamanismus tolik přitažlivý i pro nás? Proč nám může pomoci v případech, kdy západní medicína selhává? A jak nám může být prospěšný na cestě k osobnímu růstu? Získejte nejen odpovědi na tyto otázky, ale též si na vlastní kůži vyzkoušejte šamanské rituály, meditace a léčení.

A navíc…
… zajímavé přednášky a workshopy souběžně ve třech sálech, prověření odborníci na klasickou i alternativní medicínu, zdravotní pomůcky, léčivé přípravky i spousta dalších věcí pro zdraví, harmonii i jen tak pro radost.

vystava17p61_letakb